Sticky Navigation (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Theme
az: Tema

en: Selector
az: Seçici
