Sticky Navigation (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Theme
da: Tema

en: Selector
da: Vælger
