Sticky Navigation (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Theme
hi: थीम

en: Selector
hi: चयनकर्ता
