Sticky Navigation (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Theme
hr: Tema
