Sticky Navigation (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Theme
ta: தீம்
