Sticky Navigation (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Action
de: Aktion

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Selector
de: Selektor
