Sticky Navigation (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Theme
pl: Skórka

en: Selector
pl: Selektor
