Sticky Navigation (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: تدوین

en: Theme
fa: پوسته
