Sticky Navigation (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Theme
sv: Tema

en: Selector
sv: Väljare
