Sticky Navigation (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Theme
ca: Tema
