Sticky Navigation (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Selector
he: סלקטור
