Sticky Navigation (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Theme
hu: Smink

en: Selector
hu: Kiválasztó
