Sticky Navigation (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Theme
is: Þema
