Sticky Navigation (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu
