Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Search
bo: འཚོལ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས
