Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Images
eo: Bildoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Medium
eo: Medio

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Korean
eo: Korea

en: Results
eo: Rezultoj

en: Bulgarian
eo: Bulgara

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Finnish
eo: Finna

en: German
eo: Germana

en: Greek
eo: Greka

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Indonesian
eo: Indonezia

en: Norwegian
eo: Norvega

en: Polish
eo: Pola

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Slovak
eo: Slovaka

en: Swedish
eo: Sveda

en: Turkish
eo: Turka

en: Thai
eo: Taja

en: Vietnamese
eo: Vjetnama
