Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Korean
fi: korea

en: Info
fi: Tieto

en: Results
fi: Tulokset

en: Sizes
fi: Koot

en: Bulgarian
fi: bulgaria

en: Czech
fi: tšekki

en: Danish
fi: tanska

en: Dutch
fi: hollanti

en: Finnish
fi: suomi

en: German
fi: saksa

en: Greek
fi: kreikka

en: Hungarian
fi: unkari

en: Indonesian
fi: indonesia

en: Polish
fi: puola

en: Romanian
fi: romania

en: Russian
fi: venäjä

en: Slovak
fi: slovakki

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Turkish
fi: turkki

en: About
fi: Tietoja

en: Number of results
fi: Hakutulosten määrä

en: Thai
fi: thai

en: Vietnamese
fi: vietnam

en: Link image to
fi: Linkitä kuva
