Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Images
gu: છબીઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: Results
gu: પરિણામો

en: Russian
gu: રશિયન

en: About
gu: વિશે
