Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Medium
hr: Srednji

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Results
hr: Rezultati

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Finnish
hr: Finski

en: German
hr: Njemački

en: Greek
hr: Grčki

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Polish
hr: Poljski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Slovak
hr: Slovački

en: Swedish
hr: Švedski

en: Turkish
hr: Turski

en: About
hr: Opis

en: Thai
hr: Tajlandski

en: Vietnamese
hr: Vijetnamski

en: Link image to
hr: Poveži sliku s
