Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Bulgarian
km: ប៊ុលហ្ការី

en: Czech
km: ឆេក

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Finnish
km: ហ្វាំងឡង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Greek
km: ក្រិក

en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

en: Indonesian
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Romanian
km: រូម៉ានី

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Slovak
km: ស្លូវ៉ាគី

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: Turkish
km: ទួរគី

en: About
km: អំពី

en: Thai
km: ថៃ

en: Vietnamese
km: វៀតណាម

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់
