Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (34 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: Korean
ku: کۆری

en: Info
ku: زانیاری

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Bulgarian
ku: بولگاری

en: Czech
ku: چیکی

en: Danish
ku: دانمارکی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: Finnish
ku: فنلەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Greek
ku: یۆنانی

en: Hungarian
ku: هه‌نگاری

en: Indonesian
ku: ئیندۆنیسی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Romanian
ku: ڕۆمانی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Slovak
ku: سلۆڤاکی

en: Swedish
ku: سویدی

en: Turkish
ku: تورکی

en: About
ku: دەربارە

en: Thai
ku: تایلەندی

en: Vietnamese
ku: ڤێتنامی

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە
