Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Image ID
lv: Attēla ID

en: Medium
lv: Vidējs

en: Original
lv: Oriģināls

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Results
lv: Rezultāti

en: Sizes
lv: Izmēri

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Turkish
lv: Turku

en: About
lv: Par

en: Search Form
lv: Meklēšanas Forma

en: Number of results
lv: Reziltātu skaits

en: Thai
lv: Tai

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar
