Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Medium
ps: منځنى

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Info
ps: مالومات

en: Results
ps: پایلې

en: Bulgarian
ps: بلغاریایی

en: Greek
ps: یونانی

en: Indonesian
ps: اندونيزيایی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Turkish
ps: تورکی

en: About
ps: په اړه

en: Thai
ps: تايلنډی

en: Vietnamese
ps: ویتنامی
