Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Medium
ro: Mediu

en: Original
ro: Originală

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Korean
ro: Coreană

en: Info
ro: Informație

en: Results
ro: Rezultate

en: Sizes
ro: Dimensiuni

en: Bulgarian
ro: Bulgară

en: Czech
ro: Cehă

en: Danish
ro: Daneză

en: Dutch
ro: Olandeză

en: Finnish
ro: Finlandeză

en: German
ro: Germană

en: Greek
ro: Greacă

en: Hungarian
ro: Maghiară

en: Indonesian
ro: Indoneziană

en: Polish
ro: Poloneză

en: Romanian
ro: Română

en: Russian
ro: Rusă

en: Slovak
ro: Slovacă

en: Swedish
ro: Suedeză

en: Turkish
ro: Turcă

en: About
ro: Despre

en: Vietnamese
ro: Vietnameză

en: Link image to
ro: Legați imagine la
