Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Medium
sv: Mellan

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Info
sv: Information

en: Results
sv: Resultat

en: Sizes
sv: Storlekar

en: Bulgarian
sv: Bulgariska

en: Czech
sv: Tjeckiska

en: Danish
sv: Danska

en: Dutch
sv: Holländska

en: Finnish
sv: Finska

en: German
sv: Tyska

en: Greek
sv: Grekiska

en: Hungarian
sv: Ungerska

en: Indonesian
sv: Indonesiska

en: Norwegian
sv: Norska

en: Polish
sv: Polska

en: Portuguese
sv: Portugisiska

en: Romanian
sv: Rumänska

en: Russian
sv: Ryska

en: Slovak
sv: Slovakiska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Turkish
sv: Turkiska

en: About
sv: Om

en: Search Form
sv: Sökformulär

en: Number of results
sv: Antal resultat

en: Thai
sv: Thailändska

en: Vietnamese
sv: Vietnamesiska

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Provider URL
sv: URL till leverantör
