Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Medium
ar: متوسط

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Korean
ar: كورية

en: Info
ar: معلومات

en: Results
ar: النتائج

en: Sizes
ar: احجام

en: Bulgarian
ar: بلغارية

en: Czech
ar: تشيكية

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: Finnish
ar: فنلندية

en: German
ar: ألمانية

en: Greek
ar: يونانية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Indonesian
ar: إندونيسية

en: Polish
ar: بولندية

en: Romanian
ar: رومانية

en: Russian
ar: روسية

en: Slovak
ar: سلوفاكية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Turkish
ar: تركية

en: About
ar: حول

en: Number of results
ar: عدد النتائج

en: Thai
ar: تايلندية

en: Vietnamese
ar: فيتنامية

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى
