Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés

en: Korean
ast: Coreanu

en: Results
ast: Resultaos
