Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: - None -
ca: - Cap -

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Medium
ca: Mitjana

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Korean
ca: Coreà

en: Results
ca: Resultats

en: Sizes
ca: Mides

en: Bulgarian
ca: Búlgar

en: Czech
ca: Txec

en: Danish
ca: Danès

en: Dutch
ca: Holandès

en: Finnish
ca: Finès

en: German
ca: Alemany

en: Greek
ca: Grec

en: Hungarian
ca: Hongarès

en: Indonesian
ca: Indonesi

en: Polish
ca: Polonès

en: Romanian
ca: Romanès

en: Russian
ca: Rus

en: Slovak
ca: Eslovac

en: Swedish
ca: Suec

en: Turkish
ca: Turc

en: About
ca: Detalls

en: Search Form
ca: Formulari de cerca

en: Number of results
ca: Nombre de resultats

en: Thai
ca: Tailandès

en: Vietnamese
ca: Vietnamita

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Provider URL
ca: URL del proveïdor
