Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: - None -
cs: - Nic -

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Medium
cs: Střední

en: Original
cs: Původní

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Korean
cs: Korejsky

en: Results
cs: Výsledky

en: Sizes
cs: Rozměry

en: Bulgarian
cs: Bulharsky

en: Czech
cs: Česky

en: Danish
cs: Dánsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Finnish
cs: Finsky

en: German
cs: Německy

en: Greek
cs: Řecky

en: Hungarian
cs: Maďarsky

en: Polish
cs: Polsky

en: Romanian
cs: Rumunsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Slovak
cs: Slovensky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Turkish
cs: Turecky

en: About
cs: Popis

en: Number of results
cs: Počet výsledků

en: Thai
cs: Thajsky

en: Vietnamese
cs: Vietnamsky

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na
