Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: - None -
da: - Ingen -

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Japanese
da: Japansk

en: Korean
da: Koreansk

en: Results
da: Resultater

en: Sizes
da: Størrelser

en: Bulgarian
da: Bulgarsk

en: Czech
da: Tjekkisk

en: Danish
da: Dansk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Finnish
da: Finsk

en: German
da: Tysk

en: Greek
da: Græsk

en: Hungarian
da: Ungarsk

en: Indonesian
da: Indonesisk

en: Norwegian
da: Norsk

en: Polish
da: Polsk

en: Portuguese
da: Portugisisk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Slovak
da: Slovakisk

en: Swedish
da: Svensk

en: Turkish
da: Tyrkisk

en: About
da: Om

en: Search Form
da: Søgegormular

en: Number of results
da: Antal resultatet

en: Vietnamese
da: Vietnamesisk

en: Link image to
da: Link billede til
