Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Medium
el: Μέσο

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Sizes
el: Μεγέθη

en: Greek
el: Ελληνικά

en: About
el: Περί

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο
