Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (39 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: Content
es: Contenido

en: Search
es: Buscar

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Medium
es: Medio

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Japanese
es: Japonés

en: Korean
es: Coreano

en: Results
es: Resultados

en: Sizes
es: Tamaños

en: Bulgarian
es: Búlgaro

en: Czech
es: Checo

en: Danish
es: Danés

en: Dutch
es: Holandés

en: Finnish
es: Finlandés

en: German
es: Alemán

en: Greek
es: Griego

en: Hungarian
es: Húngaro

en: Indonesian
es: Indonesio

en: Norwegian
es: Noruego

en: Polish
es: Polaco

en: Portuguese
es: Portugués

en: Romanian
es: Rumano

en: Russian
es: Ruso

en: Slovak
es: Eslovaco

en: Swedish
es: Sueco

en: Turkish
es: Turco

en: About
es: Acerca de

en: Search Form
es: Formulario de búsqueda

en: Number of results
es: Número de resultados

en: Thai
es: Tailandés

en: Vietnamese
es: Vietnamita

en: Link image to
es: Vincular imagen a

en: Provider URL
es: URL del proveedor
