Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Images
fil: Mga larawan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Search
fil: Hanapin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Medium
fil: Katamtaman

en: English
fil: Ingles

en: Bulgarian
fil: Bulgaryan

en: Czech
fil: Tsek

en: German
fil: Aleman
