Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (34 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: Content
hi: सामग्री

en: Search
hi: खोज

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Medium
hi: माध्यम

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Japanese
hi: जापानी

en: Korean
hi: कोरियाई

en: Info
hi: जानकारी

en: Results
hi: परिणाम

en: Bulgarian
hi: बुलगेरियाई

en: Czech
hi: चेक

en: Danish
hi: दानिश

en: Dutch
hi: डच

en: Finnish
hi: फिन्निश

en: German
hi: जर्मन

en: Greek
hi: ग्रीक

en: Hungarian
hi: हंगेरी

en: Indonesian
hi: इन्डोनेशियाई

en: Polish
hi: पोलिश

en: Romanian
hi: रोमेनियाई

en: Russian
hi: रूसी

en: Slovak
hi: स्लोवाक

en: Swedish
hi: स्वीडिश

en: Turkish
hi: तुर्की

en: About
hi: के बारे में

en: Thai
hi: थाई

en: Vietnamese
hi: वेयतनामी

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे
