Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Image ID
hu: Kép ID

en: Medium
hu: Közepes

en: Original
hu: Eredeti

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Japanese
hu: japán

en: Korean
hu: koreai

en: Info
hu: Infó

en: Results
hu: Eredmények

en: Sizes
hu: Méretek

en: Bulgarian
hu: bolgár

en: Czech
hu: cseh

en: Danish
hu: dán

en: Dutch
hu: holland

en: Finnish
hu: finn

en: German
hu: német

en: Greek
hu: görög

en: Hungarian
hu: magyar

en: Indonesian
hu: indonéz

en: Norwegian
hu: norvég

en: Polish
hu: lengyel

en: Portuguese
hu: portugál

en: Romanian
hu: román

en: Russian
hu: orosz

en: Slovak
hu: szlovák

en: Swedish
hu: svéd

en: Turkish
hu: török

en: About
hu: Leírás

en: Search Form
hu: Keresés űrlap

en: Number of results
hu: Találatok száma

en: Thai
hu: thaiföldi

en: Vietnamese
hu: vietnámi

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image Style
hu: Képstílus

en: no image style
hu: nincs képstílus
