Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (37 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Content
it: Contenuto

en: Search
it: Cerca

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Medium
it: Medio

en: Original
it: Originale

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Japanese
it: Giapponese

en: Korean
it: Coreano

en: Info
it: Informazioni

en: Results
it: Risultati

en: Sizes
it: Dimensioni

en: Bulgarian
it: Bulgaro

en: Czech
it: Ceco

en: Danish
it: Danese

en: Dutch
it: Olandese

en: Finnish
it: Finnico

en: German
it: Tedesco

en: Greek
it: Greco

en: Hungarian
it: Ungherese

en: Indonesian
it: Indonesiano

en: Polish
it: Polacco

en: Romanian
it: Rumeno

en: Russian
it: Russo

en: Slovak
it: Slovacco

en: Swedish
it: Svedese

en: Turkish
it: Turco

en: About
it: Informazioni

en: Search Form
it: Form di ricerca

en: Number of results
it: Numero di risultati

en: Vietnamese
it: Vietnamita

en: Link image to
it: Collega immagine a
