Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Medium
oc: Mejan

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Chinese
oc: Chinés

en: Korean
oc: Corean

en: Results
oc: Resultats

en: Bulgarian
oc: Bulgar

en: Czech
oc: Chèc

en: Danish
oc: Danés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Finnish
oc: Finlandés

en: German
oc: Alemand

en: Greek
oc: Grèc

en: Hungarian
oc: Ongrés

en: Polish
oc: Polonés

en: Romanian
oc: Romanés

en: Russian
oc: Rus

en: Slovak
oc: Eslovac

en: Swedish
oc: Suedés

en: Turkish
oc: Turc

en: About
oc: A prepaus

en: Thai
oc: Tailandés

en: Vietnamese
oc: Vietnamian

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a
