Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Medium
pl: Średnie

en: Original
pl: Oryginał

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Japanese
pl: Japoński

en: Korean
pl: Koreański

en: Info
pl: Informacja

en: Results
pl: Wyniki

en: Sizes
pl: Rozmiary

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: Czech
pl: Czeski

en: Danish
pl: Duński

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Finnish
pl: Fiński

en: German
pl: Niemiecki

en: Greek
pl: Grecki

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Polish
pl: Polski

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Turkish
pl: Turecki

en: About
pl: O stronie

en: Search Form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Number of results
pl: Liczba rezultatów

en: Thai
pl: Tajski

en: Vietnamese
pl: Wietnamski

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do
