Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Pesquisar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Medium
pt: Médio

en: English
pt: Inglês

en: Spanish
pt: Castelhano

en: Info
pt: Informações

en: German
pt: Alemão

en: About
pt: Sobre

en: Link image to
pt: Ligar imagem a
