Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Images
se: Govat

en: Content
se: Sisdoallu

en: Search
se: Oza

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: About
se: Birra
