Stock Photo Search (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Images
sl: Slike

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Medium
sl: Srednja

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Info
sl: Podatki

en: Results
sl: Rezultati

en: About
sl: O modulu
