Storage Entities (1.1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: About
ku: دەربارە

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: <em>Edit @type</em> @title
ku: <em>دەسکاریکردنی @type</em> @title
