Storage Entities (1.1.1) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Access
mn: Хандалт

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Revert
mn: Буцаах

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
