Storage Entities (1.3.0-rc1) - en to eu translation catalogue (58 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Explanation or submission guidelines
eu: Azalpena edo bidalketaren jarraibideak

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: Access
eu: Atzipena

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Created date
eu: Sortze data

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: author
eu: egilea

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Date created
eu: Sorrera data

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Values
eu: Balioak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Created year
eu: Sortze-urtea

en: Created month
eu: Sortze-hilabetea

en: Created day
eu: Sortze-eguna

en: Created week
eu: Sortze-astea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Asc
eu: Goraka
