Storage Entities (1.4.0) - en to az translation catalogue (87 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Name
az: Ad

en: Access
az: İcazə

en: View
az: Görünüş

en: Search Keywords
az: Açar söz axtarışı

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Score
az: Hesab

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Case
az: Seçim

en: Expose
az: ifşa etmək

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: author
az: müəllif

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Content options
az: Məzmun seçimləri

en: Language code
az: Dil kodu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Values
az: Qiymətlər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Display type
az: Ekran növü

en: Do not display items with no value in summary
az: Xülasə dəyəri olmayan elementləri göstərməyin

en: Glossary mode
az: Lüğət rejimi

en: Character limit
az: Simvol məhdudiyyəti

en: Case in path
az: Yolda dava

en: Transform spaces to dashes in URL
az: URL-də boşluqları tirelərə çevirin

en: Created year + month
az: İl + ay yaradılmışdır

en: Created year
az: Yaradılan il

en: Created month
az: Yaradılan ay

en: Created day
az: Yaradılan gün

en: Created week
az: həftə yaradılmışdır

en: Updated year + month
az: Yenilənmiş il + ay

en: Updated year
az: Yenilənmiş il

en: Updated month
az: Yenilənmiş ay

en: Updated day
az: Yenilənmiş gün

en: Updated week
az: Yenilənmiş həftə

en: Provide a simple link to revert to the revision.
az: Reviziyaya qayıtmaq üçün sadə bir keçid təmin edin.

en: Filter by access.
az: Girişə görə süzün.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
az: Axtarış elementinin qiyməti. Axtarış filtri də mövcud deyilsə, bu istifadə edilməyəcək.

en: Allow multiple values
az: Çoxsaylı dəyərlərə icazə verin

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: Use absolute link (begins with "http://")
az: Mütləq keçiddən istifadə edin ("http://" ilə başlayır)

en: Content access
az: Məzmun girişi

en: Sticky status
az: Yapışqan status

en: User has a revision
az: İstifadəçinin revizyonu var

en: Allow multiple filter values to work together
az: Bir neçə filtr dəyərinin birlikdə işləməsinə icazə verin

en: Date in the form of CCYYMMDD.
az: CCYYMMDD şəklində tarix.

en: Date in the form of YYYYMM.
az: YYYYMM şəklində tarix.

en: Date in the form of YYYY.
az: YYYY şəklində tarix.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
az: MM şəklində tarix (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
az: DD şəklində tarix (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
az: WW şəklində tarix (01 - 53).

en: Reduce
az: Azaltmaq

en: Provide a simple link to the revision.
az: Reviziya üçün sadə bir keçid təmin edin.

en: Save and manage fields
az: Sahələri yadda saxlayın və idarə edin

en: Published status or admin user
az: Yayımlanmış status və ya admin istifadəçi

en: Promoted to front page status
az: Ön səhifə statusuna yüksəldi

en: Link to revision
az: Revizyon üçün keçid

en: Link to revert revision
az: Düzəlişi geri qaytarmaq üçün keçid

en: Link to delete revision
az: Revizyonu silmək üçün keçid

en: The keywords to search for.
az: Axtarış üçün açar sözlər.

en: Whether a new revision should be created by default
az: Yeni versiyanın standart olaraq yaradılıb-yaratılmaması
