Storage Entities (1.4.0) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Explanation or submission guidelines
eo: Klarigoj aŭ notoj pri submetado

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Access
eo: Atingo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Revert
eo: Malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.
