Stories (3.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: File
nl: Bestand

en: Quote
nl: Citaat

en: Image
nl: Afbeelding

en: Text
nl: Tekst

en: Upload
nl: Uploaden

en: Block
nl: Blok

en: Table
nl: Tabel

en: Select Images
nl: Afbeeldingen selecteren

en: Library
nl: Bibliotheek
