Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Images
be: Малюнкі

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: File
be: Файл

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Text
be: Тэкст

en: Upload
be: Загрузіць

en: Block
be: Блок

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Heading
be: Загаловак

en: Table
be: Табліца

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Caption
be: Загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Apply
be: Ужыць
