Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Images
bn: ছবি

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Description
bn: বিবরণ

en: File
bn: ফাইল

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Upload
bn: আপলোড

en: Block
bn: ব্লক

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Table
bn: টেবিল
