Stories (8.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Images
bs: Slike

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: Block
bs: Blok

en: Table
bs: Tabela

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
